sponzor

Návštevnosť
Návštevnosť meraná od 28.2.2008.
Fórum Babettron vznikol 30.5.2007.

Viac o štatistike návštevnosti
Prihláste sa
Meno

Heslo

Zapamätať

Nie ste ešte členom? Registrujte sa tu.

Zabudli ste heslo? Zabudli ste heslo?

Prečo sa registrovať?

Ako nás zviditeľniť
Ak máte web stránku, blog, prípadne váš známi, stiahnite kód loga ktorí je na stiahnutie dole nižšie a umiestnite to na web stránke. Po správnom umiestnení kódu sa objaví obrázok, na ktorí keď sa klikne, automaticky otvorí stránky Babettron.

Babettron

Kód loga na stiahnutie

Rôzne informácie
Validatory
Valid XHTML 1.0 Transitional Validated by HTML Validator
-----------------------------
Odporúčam
Oscar
---------------------------
Web Motoride.sk
motoride.sk

Čítať tému
Babetta alias Babettron » Inzercia - kúpim, predám, vymením, darujem. » Predám
Babetta 210, r.v.1993 - predám
Meno
Heslo
Registrácia FAQ Zoznam užívateľov Dnešné príspevky Vyhľadávanie

Vytlačiť tému

14-04-2012 05:03  | Upravil Starec 15-04-2012 12:50

Príspevkov: 12
Založený: 21.01.10
Vek: 25

Úroveň napomenutia 0 +
lapinj
:: Člen
Babetta 210, r.v.1993 - predám

predám moped Babetta 210 po GO(výbrus, ložiská, kľuka, spojky atď.), s drobnými úpravami (smerovky, prepatova ochrana - neodpaluje ziarovky, vykonnejsie dynamo, nové páčky aj s rýchlopalom), pneu ako nové s výborným dezénom, pridám aj nejaké náhradné diely ako sadu bubnov do prevodovky, nejake tie jazdene spojky, pouzitelne ale teraz su tam z lepsieho materialu, viac fotiek stiahnete z tohto odkazu http://www.uloz.to/xAdsgdt/babetta-rar
viac info mailom alebo mobilom

CENA 300Eur, pri serióznom jednaní dohoda možná

celkovo stroj má za sebou 25000km, no od GO prešiel len 70km teda motor stále v zábehu.Výbrus bol robený minulú sezónu, ložiská, kľuka a podobne menené teraz.
YouTube Video:

YouTube Video:

YouTube Video:

predávam pretože som presedlal na MZ 150. Budem rád ak sa nájde na ňu kupec ale nejak výrazne pod cenu ísť nechcem, dosť som do nej zainvestoval a tých 300 Eur mi to ani z ďaleka nevráti.

imgupload.sk/images/v/2/v29kcrp3ick8n9cqgjjp_thumb.jpg imgupload.sk/images/z/k/zkdv848ps258c8c3zjgf_thumb.jpg imgupload.sk/images/9/5/950gp26ioox9mrq8cjob_thumb.jpg

Prejdite na fórum:
Forum powered by fusionBoard

Zdielať túto tému
URL:
BBcode:
HTML:

Predpoveď počasia

Oplatí sa vôbec Babettu vytiahnuť?

In-počasie - Meteoinfo
image

Za našu pomoc Vám, pomôžte aj Vy nám.

Klikni na tlačítko
Rýchle odkazy
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

21.07/2014 11:11
Ahojte nechcem načinať novú temu, len by som potreboval súrne vedieť či rotor alternátora 207 je rovnaký aj u 210 ,či pasuje veľmi pekne ďakujem. Starec: Pasuje, môže sa kľudne meniť.

20.07/2014 19:29
Zvuk ako Jawa 250: jen doplnujici info. Vcera na sraze Babett ve Vapenkach,byl i pan Hlavatý,který zajistuje u nas v CR nahradní díly a proslo mu rukama nespocet stroju. Nadnesl jsem tuto zajimavou zalezitost s vyfukem a velice se na tim take podivoval, v podstate pripadaji v uvahu dve veci, 1-vnitrni pevna prepazka je nejak jinak,pripadne nekde nedrzi spoje vyfuku,nebo 2-muze hrat roli tloustka materialu(nebo i druh zeleza(kvalita) z jakeho je vyroben. to za druhe , jsme oznacili nakonec jako pravdepodobnejsi.

07.06/2014 15:17
Vazeni,vazme si Starca a jeho cinnost.Ja som pred tyzdnom nepresiel cez technicku na JAWE 50 Pionier,pretoze som nemal vyrazene na rame VIN cislo,ktore tam ani nikdy nebolo.A este,ze nemam brzdove svetlo,ktore tam tiez nikdy nebolo.Tak som ju musel odhlasit.Tak si vazme,ze sme si zachranili nase babettky.Pride druha vlada,pokusime sa predlzit ten zakon,aby tam bolo -nastalo.Mame totiz uz len 8 rokov a ja babettu planujem pouzivat aj potom.Tak vsetci poprajme Starcovi vela zdravia.

04.06/2014 01:25
Dokopy sa nič zvláštneho nestalo, len 9. mája som sa zobudil a na pravé ucho som bol totál hluchý, tým pádom mám porušenú aj rovnováhu a na pravé oko porušené videnie, takže musím si dať narobiť nové okuliare a tak vyzerá, že ostanem už na jedno ucho hluchí naveky.

03.06/2014 14:59
Ale čo sa ti stalo? Či nechceš o tom hovoriť.?