sponzor
 
 
Návštevnosť
Návštevnosť meraná od 28.2.2008.
Fórum Babettron vznikol 30.5.2007.


Viac o štatistike návštevnosti
Prihláste sa
Meno

Heslo

Zapamätať


Nie ste ešte členom? Registrujte sa tu.

Zabudli ste heslo? Zabudli ste heslo?

Prečo sa registrovať?

Ako nás zviditeľniť
Ak máte web stránku, blog, prípadne váš známi, stiahnite kód loga ktorí je na stiahnutie dole nižšie a umiestnite to na web stránke. Po správnom umiestnení kódu sa objaví obrázok, na ktorí keď sa klikne, automaticky otvorí stránky Babettron.

Babettron

Kód loga na stiahnutie

Rôzne informácie
Validatory
Valid XHTML 1.0 Transitional Validated by HTML Validator
-----------------------------
Odporúčam
Oscar
---------------------------
Web Motoride.sk
motoride.sk

Prečo sa registrovať?


Staňte sa registrovaním členom a využívajte plné výhody stránok Babetta alias Babettron.
Ako registrovaný člen Babetta alias Babettron, máte viac výhod.
Dole môžete vidieť rozdiel medzi hosťom a členom.
Registruj sa
Príležitosti: Hosť Člen
Sprístupní Vám všetky možnosti.
Osobný profil, Vaše foto, ikony a veľa iných možností.
Prístup a stiahnutie súborov.
Prístup a možmosť prispievať vo fóre.
Vidieť a písať do Shoutbox (rýchly oznam).
Zmeniť si tému, (vzľad-štýl).
 
Predpoveď počasia

 


Oplatí sa vôbec Babettu vytiahnuť?

In-počasie - Meteoinfo
image

 

Za našu pomoc Vám, pomôžte aj Vy nám.

 

Klikni na tlačítko
Rýchle odkazy
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23.12/2017 18:16
I ja sa pripájam, Starec všetko dobre ti prajem drž sa.

22.12/2017 19:32
Stastne a vesele vianocne sviatky a vsetko dobre do nového roku babetakom a zvlast Adminovi, ktory to stale drzi! Vsetka cest!

17.12/2017 21:06
Aj ja prajem všetkým šťastné, veselé Vianoce a príjemný Nový rok.

09.12/2017 19:45
Starče, možná z tebe mluví zášť, protože tvůj sraz na Slovensku dopadl totálním fiaskem a nepřijel na něj vůbec nikdo. Člověk, který v životě nebyl na Vápenkách, nezná nikoho z Babetta klubu Brno osobně, může sice vyjádřit svůj názor, ale je ve skutečnosti úplně zcestný. Na sraze nebylo nikdy víc než cca 45 Babett, tzn. cca 50-60 účastníků. Toto nepokládám za mega sraz, když je areál dimenzován na několik stovek rekreantů. Osobně jsem rád, že se rekreační středisko Vápenky samo eliminovalo, protože jejich služby stály poslední 2 roky úplně za prd. Lituju každého, kdo se u nich rozhodne pořádat svatbu, protože při takovém přístupu personálu svatebčanům na 100% zkazí zážitek.

09.12/2017 18:56
Není to mega sraz ani akce, maximalne se ustalil počet lidi cca 50 (coz je počet lidi celkem bezne svatby, jakouzto mel zrovna tam i jeden z clenu BkB) a to ještě jen v sobotu. Po nikom nezustal bordel a pokyny personalu jsme respektovali. tedy nic,co by se nam dalo vytknout. A lide byli pripraveni utratit i pekny peniz. ale nebylo nam prano, Osobne jsem mel odminula cely rok zabukovany jeden pokoj pro moju a synka na sobotu, ještě ve čtvrtek, kdy jsem dorazil, jsem byl ujistovan,ze je od soboty volny, ale hups... nebyl, obsluha chvílemi dost vazla (a to dokonce i v jiny vsední den,kdy se tam jeli moji kolegove z práce na doporuceni najist minutku mel jeden snezenou dřív,nez donesli druhemu hotovku) pivo kyslý samoser, kdy jsem musel po ceste domu dvakrát skocit do chábí. a ještě ten pristup. Takze tam je ještě něco vic,na co nemá vůbec zadny vliv ani organizace srazu s BkB, kterýzto se prave snazi,aby to nebyla zivelna akce s nezrizenou chlastackou,jak byva bezne u jinych motorkářských srazu! A ještě něco, i ja jsem člen BkB a mrzi mne tvůj názor, tim spíše, ze jsi nemel moznost se zúčastnit osobne.