sponzor
 
 
Návštevnosť
Návštevnosť meraná od 28.2.2008.
Fórum Babettron vznikol 30.5.2007.


Viac o štatistike návštevnosti
Prihláste sa
Meno

Heslo

Zapamätať


Nie ste ešte členom? Registrujte sa tu.

Zabudli ste heslo? Zabudli ste heslo?

Prečo sa registrovať?

Ako nás zviditeľniť
Ak máte web stránku, blog, prípadne váš známi, stiahnite kód loga ktorí je na stiahnutie dole nižšie a umiestnite to na web stránke. Po správnom umiestnení kódu sa objaví obrázok, na ktorí keď sa klikne, automaticky otvorí stránky Babettron.

Babettron

Kód loga na stiahnutie

Rôzne informácie
Validatory
Valid XHTML 1.0 Transitional Validated by HTML Validator
-----------------------------
Odporúčam
Oscar
---------------------------
Web Motoride.sk
motoride.sk

Uvítací a informačný panel fóra Babettron
 
Vítajte na stránkach Babetta alias Babettron
 
Babetta alias Babettron - Stránka venovaná legendárnym motocyklom zn. Jawa Babetta. Fórum, návody, technické nákresy, rady a pomoc pri opravách.
 
 
Ktorý z členov je prítomný, prípadne ako dlho tu nebol ....
«
slav74 Offline
slav74
-10:01:38
Dajron Offline
Dajron
-11:55:02
Brian Offline
Brian
-13:01:46
karlos Offline
karlos
-15:41:39
Jardo Offline
Jardo
-20:50:20
Starec Offline
Starec
-21:53:32
morgen Offline
morgen
1 deň
TonyH Offline
TonyH
1 deň
UjkO Offline
UjkO
2 dni
vlado Offline
vlado
2 dni
lamiQ Offline
lamiQ
2 dni
hruso25 Offline
hruso25
4 dni
zdenik Offline
zdenik
5 dni
Medve Offline
Medve
5 dni
Laco Offline
Laco
6 dni
rondob Offline
rondob
6 dni
Lubino Offline
Lubino
1 týždeň
Sam550 Offline
Sam550
1 týždeň
ridchey Offline
ridchey
1 týždeň
baca Offline
baca
2 týždne
tatuldo2 Offline
tatuldo2
2 týždne
Roland Offline
Roland
2 týždne
radiskp2 Offline
radiskp2
2 týždne
Roman6 Offline
Roman6
2 týždne
opter... Offline
opteronek
2 týždne
Bruno Offline
Bruno
3 týždne
david33 Offline
david33
3 týždne
Palo Offline
Palo
3 týždne
87ivan Offline
87ivan
3 týždne
Yager Offline
Yager
3 týždne
Duro Offline
Duro
4 týždne
andrej Offline
andrej
4 týždne
Petr74 Offline
Petr74
5 týždne
Barbar Offline
Barbar
5 týždne
Erik9 Offline
Erik9
5 týždne
Marti... Offline
Martinn128
5 týždne
shadow Offline
shadow
6 týždne
Bab228 Offline
Bab228
6 týždne
pepsi Offline
pepsi
6 týždne
ivos Offline
ivos
7 týždne
»
 
Chybné pokusy o registráciu
Bezpečnosť
V poslednej dobe akosi pribúda nespočetné množstvo chybných pokusov o registráciu na toto fórum. Podmienky registrácie sú určené majiteľom stránky a pokiaľ ich niekto nemieni dodržiavať, tak jeho registrácia bude neplatná a vymazaná zo systému.
Každý žiadateľ o registráciu na fórum Babettron si musí uvedomiť, že všade vo svete (dokonca aj u neho doma) existujú pravidlá ktoré musíme dodržiavať a žiaľ za ich porušenie aj niesť následky, tak neviem pochopiť, že ak niekomu v podmienkach za ktorých sa môže registrovať, bliká na hrubo zvýraznený červený text, že registračné meno (nick) musí obsahovať minimálne 4 písmená (alebo skupinu písmen a čísiel) maximálne 6 a žiadateľ si tam kľudne bez mihnutia uvedie 3, prípadne 7, alebo o hodne viac.
Tomu sa už ľudovo hovory NEZODPOVEDNOSŤ a komu niet rady, tomu niet pomoci. Ak niekto nemieni dodržiavať aspoň základné pravidlá pri registrácii, prípadne je lenivý si prečítať do očí mu bijúci blikajúci červený text, tak žiaľ, registrovaný nebude a následne mu zablokujem akýkoľvek prístup na toto fórum.
Hlavný Administrátor

 
Zmena E-mail adresi
NovinkyVážení, od dnešného dňa, to jest 21.1.2018 ak ma chcete kontaktovať tak jedine na E-mail: tukan.oldo@gmail.com Stará momentálne nie je funkčná až do odvolania. Dík. Starec.
 
Politika síce k majiteľom Babiett akosi nepatrí, ale v živote sa bez nej tiež nezaobídu.
Novinky
Iste ste už mnohý z Vás postrehli čo sa deje na Českej politickej scéne. Ako sa ľudovo povie, potiaľ chodí džbán na vodu, kým sa nerozbije a tak sa zdá, že niektorým politikom sa ten džbán už v Českej republike rozbil.
 
Predpoveď počasia

 


Oplatí sa vôbec Babettu vytiahnuť?

In-počasie - Meteoinfo
image

 

Za našu pomoc Vám, pomôžte aj Vy nám.

 

Klikni na tlačítko
Rýchle odkazy
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23.12/2017 18:16
I ja sa pripájam, Starec všetko dobre ti prajem drž sa.

22.12/2017 19:32
Stastne a vesele vianocne sviatky a vsetko dobre do nového roku babetakom a zvlast Adminovi, ktory to stale drzi! Vsetka cest!

17.12/2017 21:06
Aj ja prajem všetkým šťastné, veselé Vianoce a príjemný Nový rok.

09.12/2017 19:45
Starče, možná z tebe mluví zášť, protože tvůj sraz na Slovensku dopadl totálním fiaskem a nepřijel na něj vůbec nikdo. Člověk, který v životě nebyl na Vápenkách, nezná nikoho z Babetta klubu Brno osobně, může sice vyjádřit svůj názor, ale je ve skutečnosti úplně zcestný. Na sraze nebylo nikdy víc než cca 45 Babett, tzn. cca 50-60 účastníků. Toto nepokládám za mega sraz, když je areál dimenzován na několik stovek rekreantů. Osobně jsem rád, že se rekreační středisko Vápenky samo eliminovalo, protože jejich služby stály poslední 2 roky úplně za prd. Lituju každého, kdo se u nich rozhodne pořádat svatbu, protože při takovém přístupu personálu svatebčanům na 100% zkazí zážitek.

09.12/2017 18:56
Není to mega sraz ani akce, maximalne se ustalil počet lidi cca 50 (coz je počet lidi celkem bezne svatby, jakouzto mel zrovna tam i jeden z clenu BkB) a to ještě jen v sobotu. Po nikom nezustal bordel a pokyny personalu jsme respektovali. tedy nic,co by se nam dalo vytknout. A lide byli pripraveni utratit i pekny peniz. ale nebylo nam prano, Osobne jsem mel odminula cely rok zabukovany jeden pokoj pro moju a synka na sobotu, ještě ve čtvrtek, kdy jsem dorazil, jsem byl ujistovan,ze je od soboty volny, ale hups... nebyl, obsluha chvílemi dost vazla (a to dokonce i v jiny vsední den,kdy se tam jeli moji kolegove z práce na doporuceni najist minutku mel jeden snezenou dřív,nez donesli druhemu hotovku) pivo kyslý samoser, kdy jsem musel po ceste domu dvakrát skocit do chábí. a ještě ten pristup. Takze tam je ještě něco vic,na co nemá vůbec zadny vliv ani organizace srazu s BkB, kterýzto se prave snazi,aby to nebyla zivelna akce s nezrizenou chlastackou,jak byva bezne u jinych motorkářských srazu! A ještě něco, i ja jsem člen BkB a mrzi mne tvůj názor, tim spíše, ze jsi nemel moznost se zúčastnit osobne.