sponzor
 
 
Návštevnosť
Návštevnosť meraná od 28.2.2008.
Fórum Babettron vznikol 30.5.2007.


Viac o štatistike návštevnosti
Prihláste sa
Meno

Heslo

Zapamätať


Nie ste ešte členom? Registrujte sa tu.

Zabudli ste heslo? Zabudli ste heslo?

Prečo sa registrovať?

Ako nás zviditeľniť
Ak máte web stránku, blog, prípadne váš známi, stiahnite kód loga ktorí je na stiahnutie dole nižšie a umiestnite to na web stránke. Po správnom umiestnení kódu sa objaví obrázok, na ktorí keď sa klikne, automaticky otvorí stránky Babettron.

Babettron

Kód loga na stiahnutie

Rôzne informácie
Validatory
Valid XHTML 1.0 Transitional Validated by HTML Validator
-----------------------------
Odporúčam
Oscar
---------------------------
Web Motoride.sk
motoride.sk

Oscar - Servis a predajna náhradných dielov

Pre tých ktorý ste z okolia Košíc a potrebujete náhradné súčiastky, prípadne dať si opraviť Babettu, odporúčam Servisnú predajňu Oscar v Košiciach. Fakticky je to môj nástupca pre východoslovenský kraj, ktorému som odovzdal všetky svoje rokmi nadobudnuté skúsenosti. Vybavil som Vám u neho dobierkovú službu, stačí mu zavolať, prípadne ho kontaktovať cez mail a môžte si u neho objednať materiál na opravu, ktorú Vám odošle na dobierku. Je možnosť aj výbrus valcov, jednotlivo aj ako kompletná sada v cene 20 € + poštovné. Oprava kľukovky v cene do 40 €, ovšem neviem či sa to oplatí ak nová stojí do 53 €. Vhodné overiť si všetko telefonicky.


Kontaktné údaje:

Stále sa odvolajte, že kontakt máte zo stránok Babettron


 
Komentáre
#1 | Starec dňa 09. apríl 2010 20:56
Katalóg a cenník nemá, lebo je to vybavené len pre nás. To by musel na tom poriadne zapracovať. Otvorené má Pondelok až Piatok od 10:00 hod. do 16:00 alebo 17:00 hod. Stačí ak sa mu zavolá v tom čase na mobil, ceny a prípadne či to má Vám povie osobne. Potom sa môžte rozhodnúť.
#2 | roman dňa 24. november 2010 14:56
ja mam s oscarom osobne skusenosti a nic v zlom ale napr predlohovy hridel unho stoji 25 e na simbe nieco okolo 18 e ta aj s postov to vinde lacnejsie so simby ako od oscara
#3 | Matus9 dňa 28. jún 2016 10:20
No musím sa pridať k Romanovi. Prosím piest komplet na simbe 4,70 u Oscara 9 € a ihlové ložisko na Simbe 0,97 € a u Oscara 4,50 €. Pekne ma odrbal. To že je možno macher beriem, ale ceny ma ako žid.
 
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
 
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
 
Predpoveď počasia

 


Oplatí sa vôbec Babettu vytiahnuť?

In-počasie - Meteoinfo
image

 

Za našu pomoc Vám, pomôžte aj Vy nám.

 

Klikni na tlačítko
Rýchle odkazy
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

26.06/2018 21:20
Veľká vďaka patrí pánovi "Starcovi" za takúto veľmi užitočnú stránku a zato, že rokmi zbierané skúsenosti poskytol aj nám menej skúseným. Pozdravujem.

14.06/2018 19:30
Starec, je super, že ešte táto stránka funguje, aj keď veľa posledných príspevkov sa datuje pár rokov dozadu. Ja som sa asi pred dvoma mesiacmi rozhodol, že spojazdním babettu po svokrovi, ktorá nevrčala min 18 rokov. Tuto som našiel veľa rád, ktoré mi s tým pomáhajú. Odomňa veľké ďakujem!!!

03.06/2018 22:20
To čo sa deje na babettrone je aj na simsonviglu.cz. Je to smutné, ale čo narobíme. skáloverný podržia. Smile

03.06/2018 07:37
Ďakujem karlos za pochvalu. No vieš snažím sa, ale ako tak tu začína byť dosť často akosi mrtvé. Už tohto roku som doménu chcel zrušiť, fakticky som ju aj zrušil, ale po dôkladnom uvážení znova aktivoval. Vieš som taký, ak viem pomôžem, ale už pomaly niet komu. Napríklad sa zaregistruje nový člen, raz sa prihlási, zisti si čo mu treba, prípadne okopíruje a viac ho niet. Dal som si taký osobný sľub, že pokiaľ budem žiť, tak stránka bude bežať, ale sa mi zdá že je to luxus, v najhoršom sa budem snažiť udržať to do roku 2021. Vtedy totiž na Slovensku končí výnimka pre Babetty ktorú sa nám spoločnými silami podarilo dosiahnuť. No a to už bude Babettronu asi koniec, ovšem ak by sa náhodou dovtedy niekto nenašiel, ktorý by za symbolickú čiastku doménu neodkúpil a pokračoval v tom. Takže tak, čas ukáže a rozhodne o budúcnosti tohto fora.

02.06/2018 21:18
Ahoj Fero. Pekne držíš túto nesmrteľnú stránku na žive. Bez teba by tu už tieto stroje dávno neboli. Ďakujem ti za to že si.