sponzor
 
 
Návštevnosť
Návštevnosť meraná od 28.2.2008.
Fórum Babettron vznikol 30.5.2007.


Viac o štatistike návštevnosti
Prihláste sa
Meno

Heslo

Zapamätať


Nie ste ešte členom? Registrujte sa tu.

Zabudli ste heslo? Zabudli ste heslo?

Prečo sa registrovať?

Ako nás zviditeľniť
Ak máte web stránku, blog, prípadne váš známi, stiahnite kód loga ktorí je na stiahnutie dole nižšie a umiestnite to na web stránke. Po správnom umiestnení kódu sa objaví obrázok, na ktorí keď sa klikne, automaticky otvorí stránky Babettron.

Babettron

Kód loga na stiahnutie

Rôzne informácie
Validatory
Valid XHTML 1.0 Transitional Validated by HTML Validator
-----------------------------
Odporúčam
Oscar
---------------------------
Web Motoride.sk
motoride.sk

Sponzoring

Základné informácie o serveri www.babetta.info

Ako ste si iste iste všimli, hlavným obsahom stránok Babettron sú motocykle Jawa Babetta všetkých typov a značiek. Zameriava sa na poskytovanie technických informácii, nákresov, dokumentov a rád pri oprave týchto mopedov. Zároveň cez fórum združuje mladých a začínajúcich priaznivcov motorizmu, podporuje záujem o servisnú činnosť, vzájomnú spoluprácu a poskytovanie nadobudnutých skúsenosti.

Stránky Babettron vznikli na doméne www. babetta.eu.sk v apríly r. 2007 a 31. mája bolo spustené aj prvé fórum. Stránky odvtedy prešli viacerými zmenami až do dnešnej podoby. Získavala si a získava čím ďalej tým viac priaznivcov z rady vlastníkov mopedov a zvlášť mládeže ktorá s motorizmom iba začína.

Od 28. 2. 2008 je meraná návštevnosť čo k dnešnému dňu dosahuje takmer 1.5 milióna návštev.

Sponzoring

V rámci skvalitnenia a zvýšenie návštevnosti stránok Babettron sa plánuje do budúcna spustiť na stránkach rôzne motosúťaže a kvízy, organizovať stretnutia počas sezóny na rôznych zaujímavých miestach týkajúcej sa motorizmu, čím by sa podporila mototuristika u dnešnej mládeže.

Keďže stránky Babettron nie sú komerčného charakteru, chýbajú nám finančné prostriedky na zakúpenie rôznych darčekov pre výhercov v súťažiach, prípadne na organizovanie stretnutí a preto touto cestou hľadáme sponzorov, ktorí by mám venovali rôzne dary do týchto súťaží, prípadne nám pomohli finančne zabezpečiť niektoré akcie.

Stránky Babettron Vám zas na oplátku garantujú umiestnenie vašich bannerov, reklamných upútaviek, prípadne umiestnenie zoznamu vašej ponuky produktov a výrobkov.

V prípade záujmu o spoluprácu prosím kontaktujte majiteľa stránok


 
Predpoveď počasia

 


Oplatí sa vôbec Babettu vytiahnuť?

In-počasie - Meteoinfo
image

 

Za našu pomoc Vám, pomôžte aj Vy nám.

 

Klikni na tlačítko
Rýchle odkazy
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

04.10/2019 22:25
Konštruktér motocyklov PS Zdeno Metzker st. vydal II. diel knihy "Babetta a Korado", ktorá sa venuje mimo iné typom M210, M215, M225 a M216 Korado. Viac info o knihe na www.veteran-manin.
eu

01.10/2019 01:49
Sorry ak ste niekto dlho čakali na registráciu, ale bol som vyše týždňa v nemocnici. Odteraz by to už malo prebiehať v časovom limite. Starec

04.06/2019 21:56
https://www.youtub
e.com/watch?v=yT_i
UxrgQMw

24.12/2018 11:56
Pekné a spokojné prežitie vianočných sviatkov a veľa zdravia a síl do nového roku 2019 Tebe, Starec a veľké poďakovanie /keď už nič iné/ za Tvoju nezlomnú starostlivosť o vedenie fóra! Drž sa Ferko! ... a samozrejme pekné Vianoce a úspešný nový rok 2019 aj všetkým babeťákom, nech im ich stroje fungujú a vyhýbajú sa im problémy na cestách!

23.12/2018 06:19
Všetkým členom fóra Babetron, aj náhodným návštevníkom prajem šťastné Vianočné sviatky, bohatého Ježiška, pohodu, porozumenie a odpúšťanie vo Vašich rodinách. Tak isto do nového roku 2019 Vám prajem veľa pracovných úspechov, školákom dobré výsledky v škole, na štúdiu a samozrejme veľa, veľa zdravia. To všetko Vám praje admin a zároveň majiteľ fóra Babetron Starec.