sponzor
 
 
Návštevnosť
Návštevnosť meraná od 28.2.2008.
Fórum Babettron vznikol 30.5.2007.


Viac o štatistike návštevnosti
Prihláste sa
Meno

Heslo

Zapamätať


Nie ste ešte členom? Registrujte sa tu.

Zabudli ste heslo? Zabudli ste heslo?

Prečo sa registrovať?

Ako nás zviditeľniť
Ak máte web stránku, blog, prípadne váš známi, stiahnite kód loga ktorí je na stiahnutie dole nižšie a umiestnite to na web stránke. Po správnom umiestnení kódu sa objaví obrázok, na ktorí keď sa klikne, automaticky otvorí stránky Babettron.

Babettron

Kód loga na stiahnutie

Rôzne informácie
Validatory
Valid XHTML 1.0 Transitional Validated by HTML Validator
-----------------------------
Odporúčam
Oscar
---------------------------
Web Motoride.sk
motoride.sk

Sponzoring

Základné informácie o serveri www.babetta.info

Ako ste si iste iste všimli, hlavným obsahom stránok Babettron sú motocykle Jawa Babetta všetkých typov a značiek. Zameriava sa na poskytovanie technických informácii, nákresov, dokumentov a rád pri oprave týchto mopedov. Zároveň cez fórum združuje mladých a začínajúcich priaznivcov motorizmu, podporuje záujem o servisnú činnosť, vzájomnú spoluprácu a poskytovanie nadobudnutých skúsenosti.

Stránky Babettron vznikli na doméne www. babetta.eu.sk v apríly r. 2007 a 31. mája bolo spustené aj prvé fórum. Stránky odvtedy prešli viacerými zmenami až do dnešnej podoby. Získavala si a získava čím ďalej tým viac priaznivcov z rady vlastníkov mopedov a zvlášť mládeže ktorá s motorizmom iba začína.

Od 28. 2. 2008 je meraná návštevnosť čo k dnešnému dňu dosahuje takmer 1.5 milióna návštev.

Sponzoring

V rámci skvalitnenia a zvýšenie návštevnosti stránok Babettron sa plánuje do budúcna spustiť na stránkach rôzne motosúťaže a kvízy, organizovať stretnutia počas sezóny na rôznych zaujímavých miestach týkajúcej sa motorizmu, čím by sa podporila mototuristika u dnešnej mládeže.

Keďže stránky Babettron nie sú komerčného charakteru, chýbajú nám finančné prostriedky na zakúpenie rôznych darčekov pre výhercov v súťažiach, prípadne na organizovanie stretnutí a preto touto cestou hľadáme sponzorov, ktorí by mám venovali rôzne dary do týchto súťaží, prípadne nám pomohli finančne zabezpečiť niektoré akcie.

Stránky Babettron Vám zas na oplátku garantujú umiestnenie vašich bannerov, reklamných upútaviek, prípadne umiestnenie zoznamu vašej ponuky produktov a výrobkov.

V prípade záujmu o spoluprácu prosím kontaktujte majiteľa stránok


 
Predpoveď počasia

 


Oplatí sa vôbec Babettu vytiahnuť?

In-počasie - Meteoinfo
image

 

Za našu pomoc Vám, pomôžte aj Vy nám.

 

Klikni na tlačítko
Rýchle odkazy
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

26.06/2018 21:20
Veľká vďaka patrí pánovi "Starcovi" za takúto veľmi užitočnú stránku a zato, že rokmi zbierané skúsenosti poskytol aj nám menej skúseným. Pozdravujem.

14.06/2018 19:30
Starec, je super, že ešte táto stránka funguje, aj keď veľa posledných príspevkov sa datuje pár rokov dozadu. Ja som sa asi pred dvoma mesiacmi rozhodol, že spojazdním babettu po svokrovi, ktorá nevrčala min 18 rokov. Tuto som našiel veľa rád, ktoré mi s tým pomáhajú. Odomňa veľké ďakujem!!!

03.06/2018 22:20
To čo sa deje na babettrone je aj na simsonviglu.cz. Je to smutné, ale čo narobíme. skáloverný podržia. Smile

03.06/2018 07:37
Ďakujem karlos za pochvalu. No vieš snažím sa, ale ako tak tu začína byť dosť často akosi mrtvé. Už tohto roku som doménu chcel zrušiť, fakticky som ju aj zrušil, ale po dôkladnom uvážení znova aktivoval. Vieš som taký, ak viem pomôžem, ale už pomaly niet komu. Napríklad sa zaregistruje nový člen, raz sa prihlási, zisti si čo mu treba, prípadne okopíruje a viac ho niet. Dal som si taký osobný sľub, že pokiaľ budem žiť, tak stránka bude bežať, ale sa mi zdá že je to luxus, v najhoršom sa budem snažiť udržať to do roku 2021. Vtedy totiž na Slovensku končí výnimka pre Babetty ktorú sa nám spoločnými silami podarilo dosiahnuť. No a to už bude Babettronu asi koniec, ovšem ak by sa náhodou dovtedy niekto nenašiel, ktorý by za symbolickú čiastku doménu neodkúpil a pokračoval v tom. Takže tak, čas ukáže a rozhodne o budúcnosti tohto fora.

02.06/2018 21:18
Ahoj Fero. Pekne držíš túto nesmrteľnú stránku na žive. Bez teba by tu už tieto stroje dávno neboli. Ďakujem ti za to že si.