sponzor
 
 
Návštevnosť
Návštevnosť meraná od 28.2.2008.
Fórum Babettron vznikol 30.5.2007.


Viac o štatistike návštevnosti
Prihláste sa
Meno

Heslo

Zapamätať


Nie ste ešte členom? Registrujte sa tu.

Zabudli ste heslo? Zabudli ste heslo?

Prečo sa registrovať?

Ako nás zviditeľniť
Ak máte web stránku, blog, prípadne váš známi, stiahnite kód loga ktorí je na stiahnutie dole nižšie a umiestnite to na web stránke. Po správnom umiestnení kódu sa objaví obrázok, na ktorí keď sa klikne, automaticky otvorí stránky Babettron.

Babettron

Kód loga na stiahnutie

Rôzne informácie
Validatory
Valid XHTML 1.0 Transitional Validated by HTML Validator
-----------------------------
Odporúčam
Oscar
---------------------------
Web Motoride.sk
motoride.sk

Podpora

Podporte stránky Babettron

Iste každý z Vás vie, že prevádzkovanie, udržiavanie a aktualizácia web stránok vyžaduje nie málo času a úsilia, nehovoriac aj o finančnom zabezpečení celého projektu. Stránky Babettron už nejednému z Vás pomohli, alebo pomôžu pri riešení problémov z pokazenou Babettou a preto stránky neustále treba aktualizovať, dopĺňať o nové informácie, aby ste tu našli odpovede na svoje problémy.
Preto Vás touto cestou prosíme, ak uznáte za vhodné a rozhodnete sa za našu pomoc Vám, zároveň pomôcť Vy nám, tak môžte akoukoľvek finannčnou čiastkou prispieť na náš účet a tým podporiť prevádzku a zdokonalovanie stránok Babettron do budúcna.

Len tak mimochodom pripomeniem, že nebyť tohto fóra, tak ani zmena zákona o registrácii Babiett by dnes neexitovala, veď v jednote je sila. Čo nedokáže jednotlivec, tak ak je silné fórum, bez problémov to dokážeme spoločne.

Za pochopenie a finančné príspevky Vám vopred ďakuje prevádzkovateľ stránok Babettron.

Účet zriadení pre Babettron: mBank kód banky: 8360 predčíslie: 520700 číslo účtu: 4200522362
Prípadne poš. poukážkou na: František Niemiecz č.d. 51 982 65 RATKOVÁ

Registrovaný člen môže uviesť svoj nick do správy, aby sa vedelo kto to posiela.

 
Predpoveď počasia

 


Oplatí sa vôbec Babettu vytiahnuť?

In-počasie - Meteoinfo
image

 

Za našu pomoc Vám, pomôžte aj Vy nám.

 

Klikni na tlačítko
Rýchle odkazy
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

26.06/2018 21:20
Veľká vďaka patrí pánovi "Starcovi" za takúto veľmi užitočnú stránku a zato, že rokmi zbierané skúsenosti poskytol aj nám menej skúseným. Pozdravujem.

14.06/2018 19:30
Starec, je super, že ešte táto stránka funguje, aj keď veľa posledných príspevkov sa datuje pár rokov dozadu. Ja som sa asi pred dvoma mesiacmi rozhodol, že spojazdním babettu po svokrovi, ktorá nevrčala min 18 rokov. Tuto som našiel veľa rád, ktoré mi s tým pomáhajú. Odomňa veľké ďakujem!!!

03.06/2018 22:20
To čo sa deje na babettrone je aj na simsonviglu.cz. Je to smutné, ale čo narobíme. skáloverný podržia. Smile

03.06/2018 07:37
Ďakujem karlos za pochvalu. No vieš snažím sa, ale ako tak tu začína byť dosť často akosi mrtvé. Už tohto roku som doménu chcel zrušiť, fakticky som ju aj zrušil, ale po dôkladnom uvážení znova aktivoval. Vieš som taký, ak viem pomôžem, ale už pomaly niet komu. Napríklad sa zaregistruje nový člen, raz sa prihlási, zisti si čo mu treba, prípadne okopíruje a viac ho niet. Dal som si taký osobný sľub, že pokiaľ budem žiť, tak stránka bude bežať, ale sa mi zdá že je to luxus, v najhoršom sa budem snažiť udržať to do roku 2021. Vtedy totiž na Slovensku končí výnimka pre Babetty ktorú sa nám spoločnými silami podarilo dosiahnuť. No a to už bude Babettronu asi koniec, ovšem ak by sa náhodou dovtedy niekto nenašiel, ktorý by za symbolickú čiastku doménu neodkúpil a pokračoval v tom. Takže tak, čas ukáže a rozhodne o budúcnosti tohto fora.

02.06/2018 21:18
Ahoj Fero. Pekne držíš túto nesmrteľnú stránku na žive. Bez teba by tu už tieto stroje dávno neboli. Ďakujem ti za to že si.