sponzor
 
 
Návštevnosť
Návštevnosť meraná od 28.2.2008.
Fórum Babettron vznikol 30.5.2007.


Viac o štatistike návštevnosti
Prihláste sa
Meno

Heslo

Zapamätať


Nie ste ešte členom? Registrujte sa tu.

Zabudli ste heslo? Zabudli ste heslo?

Prečo sa registrovať?

Ako nás zviditeľniť
Ak máte web stránku, blog, prípadne váš známi, stiahnite kód loga ktorí je na stiahnutie dole nižšie a umiestnite to na web stránke. Po správnom umiestnení kódu sa objaví obrázok, na ktorí keď sa klikne, automaticky otvorí stránky Babettron.

Babettron

Kód loga na stiahnutie

Rôzne informácie
Validatory
Valid XHTML 1.0 Transitional Validated by HTML Validator
-----------------------------
Odporúčam
Oscar
---------------------------
Web Motoride.sk
motoride.sk

Podpora

Podporte stránky Babettron

Iste každý z Vás vie, že prevádzkovanie, udržiavanie a aktualizácia web stránok vyžaduje nie málo času a úsilia, nehovoriac aj o finančnom zabezpečení celého projektu. Stránky Babettron už nejednému z Vás pomohli, alebo pomôžu pri riešení problémov z pokazenou Babettou a preto stránky neustále treba aktualizovať, dopĺňať o nové informácie, aby ste tu našli odpovede na svoje problémy.
Preto Vás touto cestou prosíme, ak uznáte za vhodné a rozhodnete sa za našu pomoc Vám, zároveň pomôcť Vy nám, tak môžte akoukoľvek finannčnou čiastkou prispieť na náš účet a tým podporiť prevádzku a zdokonalovanie stránok Babettron do budúcna.

Len tak mimochodom pripomeniem, že nebyť tohto fóra, tak ani zmena zákona o registrácii Babiett by dnes neexitovala, veď v jednote je sila. Čo nedokáže jednotlivec, tak ak je silné fórum, bez problémov to dokážeme spoločne.

Za pochopenie a finančné príspevky Vám vopred ďakuje prevádzkovateľ stránok Babettron.

Účet zriadení pre Babettron: mBank kód banky: 8360 predčíslie: 520700 číslo účtu: 4200522362
Prípadne poš. poukážkou na: František Niemiecz č.d. 51 982 65 RATKOVÁ

Registrovaný člen môže uviesť svoj nick do správy, aby sa vedelo kto to posiela.

 
Predpoveď počasia

 


Oplatí sa vôbec Babettu vytiahnuť?

In-počasie - Meteoinfo
image

 

Za našu pomoc Vám, pomôžte aj Vy nám.

 

Klikni na tlačítko
Rýchle odkazy
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

04.10/2019 22:25
Konštruktér motocyklov PS Zdeno Metzker st. vydal II. diel knihy "Babetta a Korado", ktorá sa venuje mimo iné typom M210, M215, M225 a M216 Korado. Viac info o knihe na www.veteran-manin.
eu

01.10/2019 01:49
Sorry ak ste niekto dlho čakali na registráciu, ale bol som vyše týždňa v nemocnici. Odteraz by to už malo prebiehať v časovom limite. Starec

04.06/2019 21:56
https://www.youtub
e.com/watch?v=yT_i
UxrgQMw

24.12/2018 11:56
Pekné a spokojné prežitie vianočných sviatkov a veľa zdravia a síl do nového roku 2019 Tebe, Starec a veľké poďakovanie /keď už nič iné/ za Tvoju nezlomnú starostlivosť o vedenie fóra! Drž sa Ferko! ... a samozrejme pekné Vianoce a úspešný nový rok 2019 aj všetkým babeťákom, nech im ich stroje fungujú a vyhýbajú sa im problémy na cestách!

23.12/2018 06:19
Všetkým členom fóra Babetron, aj náhodným návštevníkom prajem šťastné Vianočné sviatky, bohatého Ježiška, pohodu, porozumenie a odpúšťanie vo Vašich rodinách. Tak isto do nového roku 2019 Vám prajem veľa pracovných úspechov, školákom dobré výsledky v škole, na štúdiu a samozrejme veľa, veľa zdravia. To všetko Vám praje admin a zároveň majiteľ fóra Babetron Starec.